Informacja

Administracja krytej pływalni przy Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie informuje o zmianach w regulaminie krytej pływalni.

    Uwzględniając wnioski wpływające do dyrekcji szkoły od rodziców, opiekunów i prowadzących naukę pływania, po konsultacji z Organem Prowadzącym oraz przeprowadzeniu analizy dotychczasowego regulaminu postanowiono wprowadzić zmiany, które mają na celu zapewnienie komfortu i wygody użytkowników pływalni.

     Zmiany dotyczą głównie dostępu opiekunów/rodziców do przebieralni- przychylając się do Państwa próśb znosimy ograniczenia w wejściu rodziców/opiekunów do przebieralni. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualnym regulaminem dostępnym na krytej pływalni lub stronie szkoły: www.kwiateklo.pl oraz u organizatorów zajęć.

      Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany będą dla Państwa satysfakcjonujące i spowodują usprawnienie w korzystaniu z pływalni.

      Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z pływalni, jednocześnie informujemy, że w dniu 17 lutego 2024 (sobota) pływalnia będzie czynna w godzinach 12.15-19.45 (ostatnie wejście 19.00)- wolne wszystkie tory (brak rezerwacji).

 

 regulamin krytej pływalni